0
طراحی وب سایت با (ASP) ای اس پی دات نت

طراحی وب سایت با (ای اس پی)  asp.net

در دنیای طراحی سایت امروزه زبان های مختلفی برای سایت زدن بوجود آمده اند که یکی از این زبان های بسیار مطرح و خوب همان زبان برنامه نویسی asp.net (ای اس پی دات نت) می باشد که هوداران خاص خودش را دارد.
در این زبان بطور معمول شاهد سه فریم ورک یا همان چهارچوب برای ساخت برنامه های تحت وب هستیم.

•     ASP.NET Web Pages
•    ASP.NET MVC
•    ASP.NET Web Forms

با  هریک از این فریم ورک ها می توان طراحی بسیار قدرتمند و فوق العاده انجام داد و لبخند رضایت را بر لبان مشتری نشاند.این سه Framework  دارای ثبات بوده و برای طراحی اپلیکیشن های تحت وب بسیار عالی می باشند.

طراحی سایت با asp.net  در مقایسه با سایر زبان ها از جمله php مزایای زیادی دارد که یکی از این مزایا استفاده از mvc  در این زبان برنامه نویسی می باشد.قابلیت توسعه پذیری و امنیت پروژهایی که با  asp.net نوشته می شوند نیز سبب تمایز اینگونه سایت ها با بقیه شده است.
شرکت یونیک (www.uc24.ir) نیز یکی از شرکت های با سابقه در زمینه توسعه و ساخت سایت ها با این زبان برنامه نویسی می باشد و این آمادگی را دارد که بتواند با ارائه بهترین و باکیفیت ترین سایت ها با سایرین همکاری کند و می توان کاملا تمامی انتظارات یک مشتری را با استفاده از ورژن های مدرن و به روز asp.net برآورده کرد.
در طراحی سایت ها با این سه فریم ورک می توانید از توسعه و بروزشدن سایت تان در آینده مطمئن باشید و از پشتیبانی کامل آن هم برخوردار شوید .در ذیل یک بررسی اجمالی در مورد این سه Framework انجام دادیم تا دست شما را در انتخاب طراحی سایت مورد نظرتان با هریک از این سه فریم ورک باز بگذاریم.(انتخاب با شماست)

طراحی سایت با ASP.NET Web Pages

در حقیقت کار با فریم ورک Web Pages از دو فریم ورک دیگر به نسبت ساده تر بوده و مهارت کمتری را نیز می طلبد. در واقع این فریم ورک برای تجمیع اچ تی ام ال و کدهای نوشته شده و قراردادن این کدها در یک فایل واحد است و برای کار کردن با فریم ورک Web Pages بهتر است با زبان برنامه نویسی php  و  asp  کلاسیک نیز آشنایی داشته باشید. استفاده شما از این چارچوب کمک بسیار زیادی به شما در زیبا و کارآمدتر شدن سایت شما خواهد کرد و طراحی سایت شما نیز با متدهای روزدنیا نیز همسو و همگام خواهد بود.

طراحی سایت با ASP.NET Web Forms

اگر با زبان برنامه نویسی آشنایی متوسطی دارید و در مورد مدل توسعه سریع اپلیکیسن (RAD) نیز آشنایی کافی دارید مطمئن باشید که با استفاده از این فریم ورک و کتابخانه ی قوی که در اختیارشما قرار می دهد کار با html  را برایتان بسیار ساده و گسترده تر خواهد کرد. با استفاده از این چارچوب شما قادر خواهید بود سایتی کاملا پویا و حرفه ای طراحی کنید و می توانید سایتی بسیار زیبا و جذاب داشته باشید که خیلی سریع می تواند به پایگاه های داده خود دسترسی داشته باشد.

طراحی سایت با ASP.NET MVC

این فریم ورک نسبت به دو تای قبلی کمی پیچیده تر و جدیدتر می باشد.و چون در این چارچوب کدها از html  جدا می باشد باعث می شود تا طراحی سایت یا اپلیکیشن و همینطور به روزرسانی های آن به راحتی و با قابلیت های زیادی قابل انجام باشد. وب سایت ها یی که با این مدل طراحی می شوند به جدیدترین استانداردها مجهز می شوند و برای آپدیت و انجام تغییرات به دلیل جدا بودن بخش های مختلف به سرعت و سادگی قابل انجام می باشد.

 

 

درباره نویسنده

خانم سلطانینظرات کاربران (3)

    نظری برای نمایش وجود ندارد اولین نفری باشید که نظرش با ما در میان میگذارد

نظر خود را بیان کنید