تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت
1399/09/18

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت

متاسفانه در دنیایی که امروزه در آن زندگی میکنیم با پدیده ای روبرو هستیم که نه  تنها نبض جان انسان ها بلکه نبض اقتصادی جهان را در دست گرفته و تحت تاثیر قرارداده است.اما بشر نشان داده که خلیفه خدا در روی زمین است و برای هر مشکلی با مدد الله توانسته پیروز میدان باشد، الان نیز برای اینکه بتوانیم با این مشکل نوظهور تا کشف درمان کنار بیاییم باید بتوانیم کار کنیم و در این بازار متشنج به مشتری های خود سرویس دهی کنیم واز این طریق گذران زندگی بکنیم.
امروزه از بهترین و یا شاید در برخی از کسب و کارها  تنهاترین روش برای حفظ مشتریان وکسب درآمد طراحی سایتی اینترنتی است تا بتوان محصولات و خدمات را از طریق آن به دنیای بیرون عرضه کرد. ضربه ای را که این ویروس منحوس به اقتصاد کشور وارد کرده بر روی آن دسته از مشاغلی که در فضای اینترنت فعالیتی نداشته اند بسیار سنگین و نمود آن بیشتر بوده است. در هر کسب و کاری نیاز به جذب مشتری  اولین و یا مهمترین بحث است، اما وقتی به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچ مشتری از منزل خارج نمی شود پس چگونه می توان مشتری جذب کرد.
در ثانی مشتریان امروزه  دیگر مانند قبل خود را درگیر بیرون رفتن نمی کنند و به دنبال یک خرید راحت تر هستند و تنها با چرخ زدن در اینترنت به راحتی خرید خود را انجام می دهند. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار قطعا به دنبال راحتی مشتری خود هستید و وقتی می توانید تنها با یک طراحی سایت حرفه ای خود را به صفحه اول نتایج گوگل برسانید و فروش داشته باشید پس چرا عجله نمی کنید؟

طراحی سایت در کرونا با یونیک

طراحی سایت و  تاثیر آن بر روی کسب و کار

 درمیان مشاغلی که نیز پر خطر می باشند باید تا مدت تعیین شده بسته باقی بمانند. این موضوع قطعا به ضرر کسب و کارتان تمام خواهد شد. شما وقتی هیچ مشتری وجود ناشته باشد پس چگونه فروش داشته باشید ؟ اینکه بیاییم این شرایط بد را به فرصت تبدیل کنیم و نگذاریم که فاتحه ی کسب و کارمان خوانده بشود و فرقی هم نمی کند که شغلمان چه باشد یک  میوه فروش، قصاب، تولیدی، شرکت، کارخانه و… این دیگر به خودمان بستگی دارد.

از طراحی سایت برای بهبود شغلتان استفاده کنید

بهبود کسب و کار در کرونا با یونیک

برای بهبود ببخشیدن  به کسب و کار خود در دوران قرنطینه نیاز به طراحی سایت دارید اما  در کنار، داشتن یک وبسایت نیاز به محصولات با کیفیت نیز احساس می شود  تا مشتری در خانه جذب خرید آن از مجموعه ی شما شود. برخلاف  تصوربرخی افراد  که فکرمی کنند با فروش غیر حضوری نیازی به دادن اطلاعاتی درباره ی محصول به مشتری نیست، این امر بسیار هم در فضای کسب وکار مجازی احساس میشود تا مشتری به اعتماد کامل برای خرید محصولات شما برسد و توضیحاتی را که خودتان  یا مجموعه ی فروش شما شخصا حضور ندارد تا در اختیار ارباب رجوع قرار دهد دلیل به این نیست که نیازی هم به آن نمی باشد، حتی برعکس توضیحات درباره ی شما و کارتان و محصولاتتان و یا حتی خدماتی را که عرضه می کنید باید قابل فهم برای همه جور قشری باشد که به سایت شما سر می زنند.
در بازار سنتی شما مگر چند مشتری داشتید یا تا چه حد می توانستید مشتری جذب کنید؟ شما وقتی یک وب سایت داشته باشید تمام کاربران درون اینترنت می توانند وب سایت شما را ببینند و اگرخدمت و یا محصولاتان حتی این امکان را داشته باشد تا از شهرهای مختلف ایران مشتری جذب کند پس نانتان تو روغن است.
شما حتی این امکان را دارید تا با مشتریان خود بحث و تبادل نظر کنید و از بخش نظرات ،پیشنهادهای آنان را دریافت کرده و به آنها جوابی مناسب بدهید و روی کیفیت کالا و خدمت خود دقیق تر شوید و نیاز مشتریان خود را به خوبی شناسایی کنید.

رقبا را دست کم نگیرید

شاید خیلی از افراد حتی با وجود قرنطینه به فکر طراحی سایت نیافتاده اند و یا شاید هم برعکس، شما می توانید از همین قرنطینه کار را شروع کنید!اگر  رقبای شما فکر می کنند که هنوز باید صبر کرد، باید گفت زهی خیال باطل، چون نمی توان تاریخی برای ریشه کن شدن این ویروس مزاحم  و جانی تخمین زد و از طرفی نیاز به داشتن یک سایت برای هر کسب وکاری چه با کرونا و چه بی کرونا در این دنیای دیجیتالی ،که از یک بچه ی دبستانی گرفته تا یک فرد مسن همه چیز را در اینترنت جستجو می کنند واقعا از واجبات محسوب می شود. در نتیجه امروز شروع کردن بهتر از فردا شروع کردن است. موفق و پیروز باشد.

 


 
 
 
 

نظرات

نظری برای نمایش وجود ندارد اولین نفری باشید که نظرش با ما در میان میگذارد

ارسال نظر