شنبه, 07 اسفند 1400

ابزار گوگل آنالیتیکس چطور کار می کند؟(2)


وقتی یک ابزار جدید را می‌خواهیم یاد بگیریم خیلی مهم است که بدانیم که اصلا این ابزار چطور کار می‌کند به چه نحوی این دیتا ها جمع آوری میشود و بعد چه اتفاقاتی روی این دیتاها می افتد . در این مقاله قرار است دقیقا در رابطه با همین موضوع صحبت کنیم پس حتما تا آخر این مطلب با ما باشید، زیرا بسیار مهم است.

ادامه مطلب
شنبه, 23 بهمن 1400

تعریف برنامه نویسی به زبان ساده


سلام من سلطانی هستم از وبسایت یونیک و امروز در خدمت شما هستم تا در مورد برنامه نویسی چیزهایی را با هم یاد بگیریم و بفهمیم که اصلا برنامه نویسی چیه و چرا ما به آن احتیاج داریم و این < ما > که درباره اش صحبت میکنیم یعنی اینکه که جامعه ی ما چرا به برنامه‌نویس و برنامه نویسی احتیاج دارد.

ادامه مطلب
پنجشنبه, 14 بهمن 1400

آموزش استفاده از گوگل آنالیتیکس(1) _google analytics


گوگل آنالیتیکس یکی از مهمترین ابزارهایی هست که ما توی دیجیتال مارکتینگ به آن نیاز داریم و به ما هر اطلاعاتی را که درمورد وبسایتمان هست ، می دهد و ما می‌توانیم کاربرانمان را آنالیز بکنیم و بر اساس اتفاقاتی که در داخل وبسایتمان می افتد ،تصمیم‌های مهم استراتژیک مان را بگیریم

ادامه مطلب
یکشنبه, 05 دی 1400

سیر تا پیاز آموزش برنامه نویسی


شاید شما جزو اون دسته از آدم هایی هستید که به حوزه ی برنامه نویسی علاقه دارید اما نمی دانید که دقیقا باید از کجا شروع کنید و سوالات مبهم دیگه ای هم در مغزتان دارید که نیاز دارید تا به همه ی آن ها جواب درست و دقیقی بدهید .

ادامه مطلب
یکشنبه, 14 آذر 1400

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی


کسی که طراحی یک سایت را بر عهده دارد در کنارش باید پشتیبانی آن سایت را نیز بر عهده بگیرد.در اینجا باید این مطلب را کاملا روشن کنیم که خدمات طراحی سایت و پشتیبانی آن ، به چه خدمات و کارهایی گفته می شود.

ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 25 آبان 1400

طراحی وب سایت با (ASP) ای اس پی دات نت


در دنیای طراحی سایت امروزه زبان های مختلفی برای سایت زدن بوجود آمده اند که یکی از این زبان های بسیار مطرح و خوب همان زبان برنامه نویسی asp.net (ای اس پی دات نت) می باشد که هوداران خاص خودش را دارد. در این زبان بطور معمول شاهد سه فریم ورک یا همان چهارچوب برای ساخت برنامه های تحت وب هستیم.

ادامه مطلب