یکشنبه, 05 دی 1400

سیر تا پیاز آموزش برنامه نویسی


شاید شما جزو اون دسته از آدم هایی هستید که به حوزه ی برنامه نویسی علاقه دارید اما نمی دانید که دقیقا باید از کجا شروع کنید و سوالات مبهم دیگه ای هم در مغزتان دارید که نیاز دارید تا به همه ی آن ها جواب درست و دقیقی بدهید .

ادامه مطلب
یکشنبه, 14 آذر 1400

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی


کسی که طراحی یک سایت را بر عهده دارد در کنارش باید پشتیبانی آن سایت را نیز بر عهده بگیرد.در اینجا باید این مطلب را کاملا روشن کنیم که خدمات طراحی سایت و پشتیبانی آن ، به چه خدمات و کارهایی گفته می شود.

ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 25 آبان 1400

طراحی وب سایت با (ASP) ای اس پی دات نت


در دنیای طراحی سایت امروزه زبان های مختلفی برای سایت زدن بوجود آمده اند که یکی از این زبان های بسیار مطرح و خوب همان زبان برنامه نویسی asp.net (ای اس پی دات نت) می باشد که هوداران خاص خودش را دارد. در این زبان بطور معمول شاهد سه فریم ورک یا همان چهارچوب برای ساخت برنامه های تحت وب هستیم.

ادامه مطلب
شنبه, 15 آبان 1400

وب سایت (web) چیست و چگونه کار می کند؟


برای مشخص شدن این که وب سایت (web) چیست و چگونه کار می کند؟ می توانیم با آوردن مثالی به توضیح درباره آن بپردازیم. هم اکنون که در حال مطالعه این مقاله آموزشی در سایت یونیک می باشید،آدرس www.uc24.ir را در مرورگر مورد نظرتان(مثل گوگل کروم – فایرفاکس یا اپرا) وارد کرده اید و با زدن دکمه اینتر،مرورگر این درخواست را از شما دریافت کرده

ادامه مطلب
پنجشنبه, 06 آبان 1400

طراحی سایت اختصاصی در آمل


قبل از طراحی سایت باید کسب و کار خود را به خوبی بشناسید و هدف خود را از طراحی وبسایت تان مشخص کنید.و بعد از طی این مراحل باید با توجه به هدفی که در نوع کسب و کار خود دارید به انتخاب نوع سایت خود بپردازید.و شاید به همین دلیل است که نمی توان گفت بهترین نوع طراحی سایت چیست .

ادامه مطلب