شنبه, 23 بهمن 1400

تعریف برنامه نویسی به زبان ساده


سلام من سلطانی هستم از وبسایت یونیک و امروز در خدمت شما هستم تا در مورد برنامه نویسی چیزهایی را با هم یاد بگیریم و بفهمیم که اصلا برنامه نویسی چیه و چرا ما به آن احتیاج داریم و این < ما > که درباره اش صحبت میکنیم یعنی اینکه که جامعه ی ما چرا به برنامه‌نویس و برنامه نویسی احتیاج دارد.

ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 25 آبان 1400

طراحی وب سایت با (ASP) ای اس پی دات نت


در دنیای طراحی سایت امروزه زبان های مختلفی برای سایت زدن بوجود آمده اند که یکی از این زبان های بسیار مطرح و خوب همان زبان برنامه نویسی asp.net (ای اس پی دات نت) می باشد که هوداران خاص خودش را دارد. در این زبان بطور معمول شاهد سه فریم ورک یا همان چهارچوب برای ساخت برنامه های تحت وب هستیم.

ادامه مطلب
پنجشنبه, 06 آبان 1400

طراحی سایت اختصاصی در آمل


قبل از طراحی سایت باید کسب و کار خود را به خوبی بشناسید و هدف خود را از طراحی وبسایت تان مشخص کنید.و بعد از طی این مراحل باید با توجه به هدفی که در نوع کسب و کار خود دارید به انتخاب نوع سایت خود بپردازید.و شاید به همین دلیل است که نمی توان گفت بهترین نوع طراحی سایت چیست .

ادامه مطلب
ﺳﻪشنبه, 18 آذر 1399

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت


متاسفانه در دنیایی که امروزه در آن زندگی میکنیم با پدیده ای روبرو هستیم که نه تنها نبض جان انسان ها بلکه نبض اقتصادی جهان را در دست گرفته و تحت تاثیر قرارداده است.

ادامه مطلب